تبلیغات
قانون جذب - راز شخصیت شما از زبان گل ها


قانون جذب

آیا تا به حال به چگونگی بر آورده شدن آرزوهایتان اندیشیده اید؟

 

 

فروردین :گل رز

گاهی بدون فکر قبلی کاری انجام می دهید بسیار رک هستید و عاشق مسافرت !اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خوب است .

اردیبهشت: گل نسترن

فردی صبور و پر طاقت هستید و اراده ی بسیار قوی دارید دوست دارید کارها را به آهستگی اما به طور جدی انجام دهید خجالتی هستید و قابل اعتماد و سعی می کنید از مشاجره دوری کنید

خرداد :گل یاس سفید

رفتار دوستانه ای دارید رک گو بوده و همین امر به جذابیت شما می افزاید مانند گل یاس همیشه برای زنده کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارید از رفتار بد دیگران سریع می گذرید و برای رفاقت ارزش زیادی قائل اید .

تیر:گل بنفشه

زندگی همیشه برای تان شیرین نیست و زیاد با فراز و فرود های آن مواجه می شوید به جای داشتن در آمدی جزئی به فکر در آمد های کلان هستید .ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیتهای خلاقانه هستید در خانه بیش تر از همه جا احساس امنیت و آرامش می کنید .

مرداد :گل شب بو

فردی با محبت خونگرم و دلسوز هستید .گاهی از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید و کمی نیز احساس ترس در شما دیده می شود .برخی اوقات مردم از اخلاق خوب شما سوءاستفاده می کنند .

شهریور :گل داوودی

جد ی متفکر و تا حدی اندیشمند هستید در کارها ی تان سر سختی و سماجت دارید و این مساله گاهی ضرر شما تمام می شود با وجود آن که شخص مهربانی هستید اما برخی اوقات رگه های نامهربانی در شما نمایان می شود که این مساله دیگران را آزار می دهد .مهر :گل زنبق

فرد مودبی هستید به سرعت عصبانی می شوید اما خیلی سریع به حالت اولیه باز می گردید از زیبایی لذت می برید فرد محبوبی هستید و سرشت سخاوتمندی دارید میل زیادی به زندگی در شما موج می زند و از انجام هر کاری لذت می برید .

آبان :گل ارکیده

به سرعت تصمیم می گیرید و در انجام کارهای تان بسیار چابک هستید تغییرات شغلی شما را نمی ترساند و این موضوع یکی از برتری های شخصیتی شماست توانایی استثنایی در سازماندهی کارهای تان دارید .

آذر:گل مریم

احساساتی  صادق با وفا با شانش و با اخلاق هستید اما اگر بخواهید می توانید هم زمان روی دیگر سکه را نشان دهید خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگی می دانید کمال طلب و تاحد ی رویایی هستید که در برخی موارد این رگه های شخصیتی یه کمک شما می آیند .

دی:گل همیشه بهار

اهل رفاقت قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون ازخانه بگذرانید .بسیار درون گرا هستید واز شادی دیگران شاد می شوید اما خود به سختی به آرزوهای تان دست می یابید .

بهمن:گل گلایول

باهوش هستید و می دانید چه می کنید می خواهید همه ی امور مطابق میل شماباشد که البته گاهی به دلیل عدم توجه به نظر دیگران برای تان مشکل سازمی شود اما در عشق صبور هستید همواره اهدافی برای دستیابی دارید و واقعا برای رسیدن به آن تلاش می کنید .

اسفند :گل نرگس

مهربان با گذشت و بسیار تو دار هستید و به هیچ وجه خود خواه نیستید همیشه بهترین را برای دیگران می خواهید دوستانتان برای تان بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید می دانید بین دوستان خوب محبوب هستید و در خانواده نظر شما به دیگران ارجحیت دارد


نوشته شده در یکشنبه 20 فروردین 1391 ساعت 06:00 ق.ظ توسط مهناز گل باران
قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت